Dňa 09. apr. 2016
Obrazok-do-blogu-Novinky-2016

Rok 2016 je pre výrobcu PLAY, S.A veľmi výnimočný, pretože slávi svoje 50 narodeniny.

Už pol storočia  starostlivo vyrába tie najlepšie športové kočíky, autosedačky a ďalšie doplnky pre deti a aj tento rok vám prináša zaujímavé novinky.

Pozrite sa čo máme v Casualplay nové!

Krátke predstavenie

Casualplay je rodinná firma so sídlom v Palau Solita  Plegamans (Barcelona). Je významným priekopníkom a lídrom v oblasti bezpečnosti detí v Španielsku. Bol založený v roku 1966 a patrí k prvej Španielskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje, navrhuje, vyrába a predáva detské kočíky autosedačky a doplnky. V súčasnosti pôsobí v 25 krajinách a má tri rôzne značky: Casualplay, Play a Playmarket.

Casualplay a Playmarket získali ocenenia za dizajn, Red Dot Design Awards, ocenenie A'design v Miláne, ocenenie Kind + Jugend v Nemecku, Delta v Barcelone, pri zadávaní Mir detstva pre inovácie v Rusku. Získali tiež najlepšie výsledky v európskych a národných spotrebiteľských testov autosedačiek, kočíkov.

Novinky

Nová kolekcia 2016 Travellers

Je inšpirovaná cestovaním, pretože poskytuje jedinečný zážitok pre poznávanie všetkého okolo nás. Kolekcia prináša so sebou tkaniny s najvyššou kvalitou v 4 nových farbách - Jet, Capri, India a Chakra a tiež športový kočík, autosedačky, prebaľovaciu tašku a fusaky.

Chakra

Capri

Indian

Jet

Športový kočík a sety LOOP alluminium

Novinkou od spoločnosti Casualplay je športový kočík LOOP alluminium, ktorý spája perfektnú kombináciu kvality a ceny.

Je určený pre deti do 3 rokov, do hmotnosti 15 kg a výšky 120 cm.

Športový kočík má super – priestrannú, komfortnú a otočnú sedaciu časť. Niekoľko pozícií umožňuje dieťaťu pohodlne sedieť alebo sa úplne natiahnuť.

Kočík má hyper-ochrannú striešku s okienkom, výrazne pohodlný prístup k veľkému košíku. Skladanie kočíka je jednoduché. Predné kolesá sú menšie a zadné dostatočne veľké. Sú vyrobené z PU-gumy sú odolnejšie ako z konvenčnej peny a môžu lepšie absorbovať nerovnosti terénu.

Autosedačka Q-retraktor Fix II

Ďalšou zaujímavosťou pre rok 2016 je aj nová autosedačka Casualplay Q-retraktor Fix II pre deti od 9 do 25 kg, ktorá dosiahla najlepšie hodnotenie 4 hviezdičky v kampani II EuroTest.

Jediná autosedačka s automatickým postrojom, novým vodítkom k inštalácii pre skupinu II k bezpečnostného pásu.

Autosedačky majú polohovacie sedadlo, nastavitelnú opierku hlavy a popruhov.

Poťahový materiál je vyrobený z tkaniny, ktorá obsahuje viac ako 50% bambusu. Materiál je hypoalergénny, antibakteriálny, prírodný, má dobré izolačné schopnosti a je veľmi pohodlný.

Autosedačky Polaris FixMultipolaris Fix

Autosedačky Polaris Fix 15–36 kg​ Multipolaris Fix 9–36 kg s vysokou opierkou poskytujú komfort pre deti a ich rodičov. Vynikajúcimi vlastnosťami sú príjemný dizajn, bezpečnosť a nízka hmotnosť.      

Nová CASUALPLAY – Autosedačka Polaris Fix 15 – 36 kg s vysokým operadlom je určená pre skupinu II / III s ISO-Fix konektormi.

Opierka hlavy je nastaviteľná do 8 pozícií, opierka chrbta je nastaviteľná s nastavovacou kapacitou až do 20 stupňov.

Vodiace prvky pre bezpečnostné pásy umožňujú správne umiestnenie pásov vozidla na telo dieťaťa vo všetkých etapách rastu.

Autosedačka je dokonale navrhnutá tak, aby absorbovala energiu pri náraze. Je vybavená prednou, zadnou, bočnou ochranou proti prevráteniu.

Ďalšou novinkou od spoločnosti Casualplay je CASUALPLAY – Autosedačka Multi Polaris Fix 9 – 36 kg, ktorá je určená pre skupiny I / II / III s ISOFix konektormi.

Opierka hlavy je nastaviteľná, opierka chrbta je nastaviteľná s nastavovacou kapacitou až do 20 stupňov.

Vodiace prvky pre bezpečnostné pásy umožňujú správne umiestnenie pásov vozidla na telo dieťaťa.

Autosedačka je vybavená bezpečnostným pultíkom Safety Shield pre skupiny I.

Prebaľovacia taška Traveller

Z doplnkov je tu nová prebaľovacia taška Traveller, ktorá je moderná, elegantná, jednoduchá a zároveň veľmi praktická.

Taška je s novou potlačou a má dostatočne veľký priestor pre osobné veci matky aj dieťatka.

Materiál je zdobený zaujímavou potlačou a má dva dokonale veľké rukoväte.

Fusaky Casualplay

V nových farbách Jet a Chackra sú aj fusaky Casualplay

Mäkký fleecový fusak udrží Vaše dieťa v teple počas zimného obdobia. Je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu.

Prečítajte si