Dňa 27. apr. 2016
Loop-sety-300x300

Kočík Casualplay Loop ponúka kombinácie / sety pre novorodencov, ktoré sa vám najviac páčia: s Casualplay Prenosnou vaničkou Cot, s Casualplay autosedačkou Baby 0+ alebo autosedačkou Sono.

Kočík Casualplay Loop je cenovo dostupný. Ponúka vysokú kvalitu, bezpečnosť a všetko čo rodičia od kočíka vyžadujú. A teraz prichádza s novou konštrukciou aluminium!

Kočík dokonale ladí s veľkou škálou farieb.

Sety s prenosnou vaničkou Casualplay Cot

Casualplay Prenosná vanička Cot je zvonku malá a priestranná vo vnútri. V zloženom stave je ultra-kompaktná.  Okrem toho, je vybavená praktickým držadlom, ktoré umožňuje nosiť ju so sebou kdekoľvek. Prenosnú vaničku nie je možné používať v aute.

Sety s autosedačkou Casualplay Baby0+

Kočík je kompatibilný s autosedačkou Baby 0+, ktorá získala 4* v Eurotestoch za bezpečnosť vo Veľkej Británii v roku 2013. Je úplne bezpečná a ergonomická. Je ergonomická, vaše dieťa bude vždy cestovať v správnej polohe pre zlepšenie jeho posturálneho vývoja. Autosedačka je vybavená mechanizmom pre základňu Isofix!

Sety s autosedačkou Casualplay Sono 

Hľadáte najpraktickejšiu autosedačku? Autosedačka Casualplay Sono určená pre deti od narodenia do 13 kg Vám poskytne všetko. Polohovateľná, dieťatko v nej môže pohodlne ležať. Využijete ju ako autosedačku na prevoz v aute, ale aj ako komfortnú vaničku.

Viac bezpečnosti a pre praktické použitie možné dokúpiť Isofix základňu BaseFix Sono

Všetky Sety Casualplay s kočíkom LOOP sú výherné kombinácie! 

V októbri 2015 kočík Casualplay Loop + autosedačka Baby 0+ a Casualplay Prenosná vanička Cot boli ocenené cenou TodoPapás v roku 2015 za najlepší produkt v kategórii "walk and travel."
Okrem toho Organizácia spotrebiteľov a užívateľov klasifikuje túto kombináciu ako "Master Purchase."

Súvisiace podľa tagov

Prečítajte si